Blog

Charty

Charty

Imponujące w wyglądzie, majestatyczne, pełne gracji, lecz o silnych mięśniach. Najstarsze psy myśliwskie sklasyfikowane w dziesiątej grupie. Ostatni psi bohaterowie. Ostatnia odsłona ras. Serdecznie zachęcam do lektury!
Czy warto kupić dziecku psa?

Czy warto kupić dziecku psa?

Dorastanie dziecka u boku psa to niesamowite przeżycie. Bezcenna nauka, która owocuje w dorosłym życiu. Zaufaj dziecięcemu pragnieniu! I przeczytaj poniższy wpis!
Propozycje zabaw z kotem

Propozycje zabaw z kotem

Zabawa to nośnik emocji. Służy zwierzęciu i właścicielowi. Tworzy wzajemną więź, daje poczucie bliskości. Zatem, czytaj i baw się!
Aportery, płochacze i psy dowodne

Aportery, płochacze i psy dowodne

Przedostatnia już grupa psów myśliwskich, do której zaliczymy wszystkie odmiany retrieverów i spanieli. Ponadto pozostałe psie rasy wypłaszające ptactwo z zarośli, aportujące zwierzynę z suchego pola, wody oraz bagien. Dowiedz się więcej i przeczytaj tekst!
Króliki holenderskie

Króliki holenderskie

Nazywane królikami holenderskimi, pochodzące z Belgii. Może wprowadzimy do obiegu pojęcie 'króliki z krajów Beneluxu'? Przeczytajcie sami...
Króliki rasy American

Króliki rasy American

Chcesz zająć się hodowlą własnych królików? Przygarnąć pod swój dach nowego członka rodziny? Przeczytaj i wybierz rasę odpowiednią dla siebie. Stwórz wyjątkową więź ze swoim królikiem...
Wyżły

Wyżły

Kolejne psy myśliwskie z wrodzoną umiejętnością tzw. 'stójki' - czyli pointery, setery i pozostałe wyżły kontynentalne. Dolny i górny wiatr cechą doskonałych tropowców! Przeczytajcie!
Króliki kalifornijskie

Króliki kalifornijskie

Królik kalifornijski hodowany był w przeszłości z zamiarem użytkowego przeznaczenia, na światowych wystawach pojawił się po II WŚ. Liczny w odmianach, umaszczeniach. Przeczytaj!