O nas

Idea powstania sklepu internetowego, który działałby pod czujnym okiem specjalisty, pojawiła się w październiku’2014 r. Determinacja i zaangażowanie osób pracujących w Gabinecie Weterynaryjnym CHART sprawiły, że cel ten został osiągnięty.

Wybór nazwy sklepu nie jest przypadkowy. Weterynarze Radzą to strona, na której oprócz dokonania zakupów ‘w sieci’, uzyskacie Państwo odpowiedzi na nurtujące Was pytania, a zagadnienia proponowane w blogu spełnią funkcję dydaktyczno-informacyjną.

Proponujemy naszym Klientom pełną gamę produktów, aby mogli oni zadbać o swojego zwierzaka! Naszym założeniem jest ciągły rozwój oraz poszerzanie oferty.

Czekamy na Państwa sugestie i propozycje!

Gabinet Weterynaryjny CHART dzięki swojej 11-letniej działalności jest marką rozpoznawalną. Profesjonalna obsługa. Konkretne i pełne empatii podejście do pacjenta. Najwyższa jakość wykonywanych usług. Dodatkowo, Gabinet oferuje zabiegi pielęgnacyjne dla psów, kotów i królików. CHART Wellness to pielęgnacja zwierząt pod okiem lekarza weterynarii i właśnie ta dewiza wyróżnia nas spośród salonów groomerskich, działających na lokalnym rynku.

 

Marta Woźna
email: marta@weterynarzeradza.pl
Menedżer ds. wsparcia sprzedaży

Współpracuje z Gabinetem Weterynaryjnym CHART od czerwca’2014 r. Zaangażowana w rozwój firmy. Pełna pomysłów, które sukcesywnie wciela w życie. Prywatnie, właścicielka schroniskowej suni.

 

Joanna Szczepańska
email: gabinet@chartwet.pl
Lekarz Weterynarii

Lekarz weterynarii. Właścicielka Gabinetu Weterynaryjnego CHART. Pełna pasji i oddania. Profesjonalna. Dobro pacjenta przedkłada nad wszelkie inne czynniki.

  

Sebastian Szczepański
email: sebastian@weterynarzeradza.pl
Menedżer ds. e-marketingu

Pasjonat internetu. Z e-marketingiem związany od 2004 roku. Właściciel agencji interaktywnej.