Urlop wypoczynkowy w dniach 05-12.07.2024 r. Realizacja zamówień od dn. 15.07. br.

23,00 zł

Fiprex PIES M

Preparat stosowany w zwalczaniu inwazji pcheł (Ctenocephalides spp.), kleszczy (Ixodes spp.) i wszy (Linognatus spp.) u psów. Działanie zabezpieczające przed ponowną inwazją pcheł utrzymuje się przez okres 8 tygodni, a przed ponowną inwazją kleszczy przez okres 4 tygodni. Fiprex można stosować jako leczenie wspomagające alergicznego pchlego zapalenia skóry (APZS).

Producent

Vet-Agro zajmuje się produkcją preparatów przeciwpasożytniczych. Wysoce skuteczne działanie p... więcej..

Kategorie

Psy Ochrona przeciwpasożytnicza

Tagi

alergia inwazja kleszcze pchły psy wszy zabezpieczanie

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Roztwór na skórę dla psów o masie ciała od 10 kg do 20 kg przeciwko pchłom, kleszczom i wszom

150 mg / 2 ml

Opakowanie: 1 tubka

1 tubka 2 ml (M) zawierająca 150 mg fipronilu – na psa o masie od 10 kg do 20 kg
Skład jakościowy i ilościowy substancji czynnej: Fipronil 150 mg / 2 ml

Sposób i droga podania: Przed użyciem należy przeczytać ulotkę. Sposób podania – nie kąpać zwierząt 2 dni przed oraz 2 dni po podaniu preparatu. Otworzyć tubkę przez przekręcenie i oderwanie końcówki. Rozchylić sierść między łopatkami i wycisnąć całą zawartość tubki.

Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności: Zaleca się podawać preparat w gumowych rękawiczkach ochronnych. Podczas zabiegu nie pić, nie jeść i nie palić. Unikać kontaktu preparatu ze skórą. Po zabiegu dokładnie umyć ręce. Nie dotykać zwierzęcia, aż do całkowitego wyschnięcia preparatu. Zapobiegać lizaniu sierści przez zwierzęta kilka godzin po zabiegu. Nie stosować na uszkodzoną skórę psa. W przypadku kontaktu preparatu ze śluzówką oka należy przemyć zanieczyszczone miejsca dużą ilością wody.

Specjalne środki ostrożności przy przechowywaniu i transporcie: Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Nie zamrażać. Nie przechowywać w lodówce.

Niewykorzystany produkt leczniczy weterynaryjny lub jego odpady należy unieszkodliwić w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami. Fipronil działa toksycznie na organizmy wodne i pszczoły, może powodować długo utrzymujące się zmiany w środowisku – należy unikać zanieczyszczenia sadzawek, dróg wodnych, kanałów melioracyjnych itp.

Wyłącznie dla zwierząt.

Do podawania przez właściciela lub opiekuna zwierzęcia.

Waga
10 g
Szerokość
10 cm
Wysokość
10 cm
Głębokość
2 cm

Skład

Skład jakościowy substancji czynnej: Fipronil.

Może zainteresuje Cię również...

advocate PIES dla psów o masie ciała 10-25 kg
180,00 zł

advocate PIES dla psów o masie ciała 10-25 kg

Preparat do stosowania u psów dotkniętych lub zagrożonych mieszanymi infestacjami pasożytów – w celu zwalczania i zapobi...

advocate PIES dla psów o masie ciała 25-40 kg
215,00 zł

advocate PIES dla psów o masie ciała 25-40 kg

Preparat do stosowania u psów dotkniętych lub zagrożonych mieszanymi infestacjami pasożytów – w celu zwalczania i zapobi...

FLEE
113,60 zł

FLEE

Produkt FLEE® zwalczający roztocze, alergeny i pchły w otoczeniu (np. dom, legowisko). Dodatkowo, eliminuje przyczyny al...

Klienci, którzy kupli ten produkt, kupili również...

Leniderm Shampoo 100 ml
22,30 zł

Leniderm Shampoo 100 ml

Szampon Leniderm przywraca odpowiednią wilgotność skóry i regeneruje ją. Pomaga w odbudowie naskórka i przywraca na...

Produkt niedostępny