110,10 zł

FLEE

Produkt FLEE® zwalczający roztocze, alergeny i pchły w otoczeniu (np. dom, legowisko). Dodatkowo, eliminuje przyczyny alergii na roztocze m.in. u psów i kotów z atopowym zapaleniem skóry, jest bezpieczny dla wszystkich domowników (dzieci, kobiety w ciąży, psy, koty, gady, rybki akwariowe). Spray skuteczny w działaniu na każdym etapie rozwoju pcheł i roztoczy. Prosty w użyciu, bez potrzeby wietrzenia i opuszczania mieszkania.

Producent

LIVISTO to firma zajmująca się produkcją leków dla zwierząt. W naszej ofercie polecamy Dentis... więcej..

Kategorie

Psy Koty Ochrona przeciwpasożytnicza Ochrona przeciwpasożytnicza

Tagi

alergia larwy pchły pojemnik psy spray zwalczanie jaja roztocze alergeny poczwarki

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Spray do zwalczania pcheł w środowisku

Opakowanie: 400 ml

Sprawdzony sposób na dom wolny od pcheł.
W natychmiastowy sposób unieruchamia pchły.
Skuteczny na każde stadium rozwojowe pcheł – przez okres do 9 tygodni.
Produkt przyjazny dla środowiska i całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i domu.
Nie stwarza niebezpieczeństwa dla ryb.
Bezzapachowy i antyalergiczny.

Substancja dimetikon unieruchamia postacie dorosłe, jaja, larwy i poczwarki pcheł. Ten mechaniczny sposób działania uniemożliwia wystąpienie odporności. Dzięki temu FLEE® można stosować w przypadku pcheł odpornych na pestycydy.

Zastosowanie: FLEE® może być używany we wszystkich obszarach gospodarstwa domowego. Nie ma jednakże konieczności stosowania produktu w całym domu. Wystarczy stosować na powierzchniach, które są w bezpośrednim kontakcie ze zwierzętami i mogły zostać przez nie zakażone, w tym: legowiska zwierząt, dywany, sofy, meble i siedzenia w samochodzie. Z reguły nie ma potrzeby stosowania produktu na nieporowate płytki i laminowane podłogi.

Regularne stosowanie produktów na pchły dla zwierząt zapewni dłuższą ochronę.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Końcówkę pojemnika należy trzymać w odległości ok. 40 cm od miejsca, na które produkt ma być rozpylony. Nanosić przez 7-14 sekund na każdy metr kwadratowy. W przypadku stosowania produktu na duże powierzchnie należy od czasu do czasu wstrząsnąć pojemnikiem w celu jego równomiernego rozpylenia.

Nanosić na dywany, tapicerowane meble i legowiska zwierząt. Na powierzchniach, na których produkt został rozpylony, zauważalny jest ciemniejszy odcień danej powierzchni. Jest to normalne, a różnica w odcieniach zniknie po całkowitym wyschnięciu produktu. Po zastosowaniu należy umyć ręce.

W przypadku aplikacji preparatu na nieporowate powierzchnie i podłogi mogą one pozostać mokre przez ok. 30 minut.

Nie stosować na zwierzęta.
Przechowywać w bezpiecznej odległości od żywności i napojów.
Unikać kontaktu produktu z oczami. W razie przypadkowego kontaktu z oczami należy przemyć je dużą ilością czystej wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia oczu należy zwrócić się o pomoc lekarską.

FLEE® może być stosowany na większości rodzajów powierzchni. Jednakże w przypadku stosowania na dużych powierzchniach lub delikatnych materiałach takich jak skóra, zaleca się sprawdzenie reakcji produktu z daną powierzchnią w mało widocznym miejscu.

Pojemnik pod ciśnieniem. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i temperatury powyżej 50°C. Nie przekłuwać ani nie palić nawet po zużyciu. Nie rozpylać na płomień ani w jego pobliżu, a także na urządzenia elektryczne. Trzymać z dala od źródeł zapłonu. Podczas stosowania, palenie jest zabronione. Pojemnik przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Stosować zgodnie z instrukcją obsługi. Nie rozpylać w kierunku płomienia lub żarzących się materiałów.

Waga
450 g
Szerokość
7 cm
Wysokość
15 cm
Głębokość
7 cm

Skład

Skład: Dimetikon.

Może zainteresuje Cię również...

Clorexyderm Spot Gel
78,80 zł

Clorexyderm Spot Gel

Clorexyderm Spot Gel jest preparatem o jednoczesnym działaniu dezynfekcyjnym i nawilżającym, przeznaczonym do leczenia z...

Leniderm Spuma 200 ml
83,70 zł

Leniderm Spuma 200 ml

Leniderm Spuma szybko i skutecznie oczyszcza skórę, i sierść zwierząt bez użycia wody. Dzięki zastosowaniu preparatu sie...

Klienci, którzy kupli ten produkt, kupili również...

Clorexyderm Wipes 40 chusteczek
109,70 zł

Clorexyderm Wipes 40 chusteczek

Ściereczki higieniczno-sanitarne nasycone chlorheksydyną, klimbazolem, glukonianem cynku i Tris-EDTA służą między innymi...

Antiseborrhoeic Shampoo
38,50 zł

Antiseborrhoeic Shampoo

Dermokosmetyczny szampon dla psów i kotów przeznaczony jest do intensywnej pielęgnacji skóry, i sierści ze skłonnością d...

dr Seidel Szampon dla psów z dziegciem i biosiarką
28,60 zł

dr Seidel Szampon dla psów z dziegciem i biosiarką

Skoncentrowany szampon dr Seidla z dziegciem i biosiarką jest doskonałym preparatem pielęgnacyjnym do stosowania w czasi...