Produkt obecnie niedostępny w sprzedaży
36,50 zł

Aptus Multicat

Produkt niedostępny

Multicat tabletki zawiera witaminy i mikroelementy niezbędne dla utrzymania ogólnej kondycji kota. Wapń jest konieczny do wzrostu i utrzymania prawidłowego stanu kośćca. Preparat jest wolny od wysokich stężeń fosforu. Tauryna jest ważnym czynnikiem metabolizmu, którego koty nie są jednak w stanie syntetyzować w wystarczającej ilości. Multicat tabletki nie zawiera laktozy.

Producent

Producent produktów weterynaryjnych Orion jest koncernem działającym na rynku od 1917 roku. I... więcej..

Kategorie

Koty Witaminy

Tagi

koty laktacja mikroelementy rekonwalescencja suplementacja tabletki witaminy

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Witaminy dla kotów

Karma uzupełniająca, tabletki 

Opakowanie: 120 tabletek

Sposób stosowania: Multicat jest stosowany do suplementacji diety kota w wapń, mikroelementy, witaminy i niezbędne aminokwasy. Jest to szczególnie istotne w okresie narażenia na stres, ciąży, laktacji i u rosnących kociąt od wieku trzech miesięcy wzwyż. Nawet jeżeli dieta kota jest bogata w mięso i ryby, stosowanie Multicat jest zalecane dla zagwarantowania odpowiednich ilości witamin i mikroelementów w diecie.

Dawkowanie:
Przy długotrwałym stosowaniu - 1 tabletka na 2 kg wagi ciała dziennie
W okresie rekonwalescencji, przy niedoborach, w sytuacjach stresowych, ostatnim okresie ciąży, w trakcie laktacji i dla kociąt rosnących - 1 tabletka na 1 kg wagi ciała dziennie.

Przy ustalaniu dawki należy uwzględnić zawartość witamin i mikroelementów obecnych już w stosowanej diecie. Nie należy przekraczać zalecanych dawek, ponieważ produkt zawiera witaminy A, D i E, które jako rozpuszczalne w tłuszczach są kumulowane w organizmie. Tabletkę można podawać bezpośrednio do pyska lub po wymieszaniu z karmą. 

UWAGA! Należy zasięgnąć porady lekarza weterynarii w przypadku, gdy ogólna kondycja kota odbiega od normy.

Przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25°C), w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Wyłącznie dla zwierząt.

Waga
80 g
Szerokość
6 cm
Wysokość
9 cm
Głębokość
6 cm

Skład

Składniki pokarmowe: Masa sucha 97%; Białko ogólne 11,8%; Popiół surowy 71%; DL-metionina 50 mg/g; Wapń (Ca) 250 mg/g.

Premiks mineralno-witaminowy: Witamina A (E672) 210 IU/g; Witamina D3 (E671) 50 IU/g; Witamina E 5 mg/g; Witamina C (E300) 8,7 mg/g; Witamina B1 0,75 mg/g; Witamina B2 1 mg/g; Witamina B6 0,5 mg/g; Witamina B12 0,002 mg/g; Kwas pantotenowy 0,7 mg/g; Niacyna 2 mg/g; Kwas foliowy 0,057 mg/g; Biotyna 0,007 mg/g; Tauryna 62 mg/g; Cynk (E6) 1 mg/g.

Skład: Węglan wapnia 64%; Drożdże spożywcze 20 %; Premiks mineralno-witaminowy 13,1%; Substancje smakowe i pomocnicze 2,9%.

Produkt niedostępny

Może zainteresuje Cię również...

Aptus Attapectin
75,70 zł

Aptus Attapectin

Aptus Attapectin zawiera glinkę kaolinową i pektynę, które chronią ścianę przewodu pokarmowego, wiążą toksyny bakteryjne...

ImmunoDol Cat 1,3/1,6 Beta Glukan
31,99 zł

ImmunoDol Cat 1,3/1,6 Beta Glukan

ImmunoDol Cat stosuje się w trakcie rekonwalescencji, w sytuacjach stresowych, w okresie reprodukcji i przy obniżonej od...

Produkt niedostępny
Bioimmunex Felis
59,10 zł

Bioimmunex Felis

Bioimmunex felis zaleca się podawać kotom profilaktycznie w celu wzmocnienia naturalnej odporności organizmu; wspomagają...

Klienci, którzy kupli ten produkt, kupili również...

Purina OM St/Ox OBESITY MANAGEMENT 1,5 kg
99,10 zł

Purina OM St/Ox OBESITY MANAGEMENT 1,5 kg

Dieta kliniczna Feline OM St/Ox dostarcza kotu optymalne żywienie i jednocześnie pomaga w osiągnięciu odpowiedniej masy...