114,80 zł

Flora Care 60 kapsułek

FLORA Care to preparat wspierający mikrobiom jelitowy. Stosowany przy ostrych biegunkach na tle wirusowym, bakteryjnym i pasożytniczym. Dodatkowo, przy zaburzeniach wchłaniania i w stanach zapalnych jelit. Wykazuje działanie wspomagające w trakcie antybiotykoterapii.

Producent

Firma Vetfood jest twórcą suplementów o najwyższej jakości. Ich różnorodność po... więcej..

Kategorie

Psy Suplementy Koty Gryzonie i króliki Dodatki Gady Fretki Dodatki Suplementy

Tagi

suplementacja kapsułki psy koty króliki gryzonie gady fretki wspomaganie przewód pokarmowy trawienie jelita biegunka bakterie wirusy pasożyty zapalne antybiotykoterapia prebiotyk probiotyk

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Wspomaganie układu trawiennego

Preparat dla psów, kotów, królików, gryzoni, gadów, jeży i fretek

Opakowanie: 60 kapsułek

Wskazania: Ostre biegunki na tle wirusowym, bakteryjnym lub pasożytniczym. Zaburzenia wchłaniania. Wspomagająco przy antybiotykoterapii. Stany zapalne jelit.

W składzie FLORA Care znajdują się:

  • Szczep żywych kultur bakteryjnych Enterococcus faecium poprzez wytwarzanie znacznej ilości kwasu mlekowego i licznych bakteriocyn działa silnie antybakteryjnie w stosunku do patogenów takich jak Salmonella, E. coli, Shigella; charakteryzujący się szybkich wzrostem i wysoką zdolnością do przejściowego zasiedlania przewodu pokarmowego zwierzęcia; bezpieczny w stosowaniu przez wzgląd na brak patogenności lub toksyczności wobec makroorganizmu; z doniesień naukowych - wzmocnienie przez szczepy probiotyczne nieswoistych mechanizmów obrony przeciwwirusowej i stymulacji produkcji przeciwciał p/ko Giardii.
  • Mikrokapsułkowany maślan sodu - jeden z krótkołańcuchowych kwasów tłuszczowych (SCFA) stanowiący podstawowe źródło energii dla kolonocytów; przyczyniający się do utrzymania integralności bariery jelitowej; stymulujący wzrost saprofitycznej flory bakteryjnej.
  • Fruktooligosacharydy (FOS) - modulujące środowisko przewodu pokarmowego i funkcjonowanie układu immunologicznego.

Zalecane dawkowania: Dziennie zaleca się podawać następujące ilości produktu w trakcie posiłku w zależności od masy ciała zwierzęcia:

  • na każde 20 kg - 1 kapsułka

Preparat występuje w formie otwieralnych kapsułek z zastosowaną innowacyjną technologią mikrokapsułkowania. Zaleca się podawać produkt wraz z posiłkiem.

Waga
56 g
Szerokość
10 cm
Wysokość
5 cm
Głębokość
3 cm

Skład

Skład (1 kapsułka): Enterococcus faecium 35x109 CFU/g; Mikrokapsułkowany maślan Sodu 60 mg; FOS.