86,60 zł 93,80 zł

PROTEGO

Protego to puder-spray dla bydła, świń, owiec i kóz do pielęgnacji wrażliwych partii skóry jak szpary międzyraciczne, czy pachwiny. Stosowany wspiera witalność i naturalną funkcję skóry oraz sierści. Niweluje uczucie napięcia, łagodzi swędzenie i

otarcia. Dodatkowo, z olejkiem z oregano odstraszającym muchy i komary.

Producent

LIVISTO to firma zajmująca się produkcją leków dla zwierząt. W naszej ofercie polecamy Dentis... więcej..

Kategorie

Bydło Dodatki

Tagi

higiena pojemnik puder spray bydło owce kozy skóra ochrona pielęgnacja witalność sierść otarcia łagodzenie swędzenie odstraszanie muchy komary

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Drobnocząsteczkowy puder-spray do ochrony i pielęgnacji wrażliwych, i obciążonych partii skóry

Preparat dla bydła, świń, owiec i kóz

Opakowanie: Puder-spray 400 ml

Stosowanie: Przed zastosowaniem silnie wstrząsnąć. Stalowa kulka musi swobodnie poruszać się w środowisku pudru. Zmienione partie skóry ostrożnie oczyścić i pokrywać 2-3 razy dziennie z odległości 10-20 cm. W celu oczyszczenia proszek może być wytarty na sucho.

Środki ostrożności: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem - ogrzanie grozi wybuchem. Może wywoływać uczucie senności i zawroty głowy. Działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Zawiera karwakrol. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Działa drażniąco na skórę. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. 

Usuwanie zawartości pojemnika zgodnie z lokalnymi / regionalnymi / narodowymi / międzynarodowymi przepisami. 

Zawiera: węglowodory, C6, izoalkany, < 5 % n-heksan.

Waga
450 g
Szerokość
7 cm
Wysokość
15 cm
Głębokość
7 cm

Skład

Skład: Tlenek cynku; Stearynian wapnia; Olejek z oregano; Olejek rumiankowy; Olejek z arniki; Olejek z drzewa herbacianego; Olejek nagietkowy.

Gaz nośny: Propan-butan.