Produkt obecnie niedostępny w sprzedaży
68,70 zł

BOZITA MIĘSNE KAWAŁKI W GALARETCE 12 saszetek

Produkt niedostępny

Mięsne kawałki w galarecie z reniferem, łosiem, kurczakiem i wołowiną dla dorosłych kotów wszystkich ras. Zawierające 100% białka zwierzęcego. Pełnoporcjowa i bezzbożowa karma do codziennego stosowania.

Kategorie

Koty Karmy Mokre

Tagi

karma mokra saszetki koty pełnowartościowy zbilansowany pokarm prebiotyki smakowitość

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Mięsne kawałki w galaretce

Karma mokra dla kotów

Opakowanie: 12 saszetek

Korzyści:

  • 100% szwedzkie składniki i smaki.
  • Bez zbóż.
  • FOS - Naturalne włókno prebiotyczne wspomagające zdrowe jelita.
  • Wysoka smakowitość.

Wskazania: Kawałki mięsne w galaretce. Pełnoporcjowy i zbilansowany posiłek dla dorosłych kotów. W przypadku urozmaicenia dotychczas podawanej karmy, należy odpowiednio obniżyć dzienną dawkę.

Zalecenia żywieniowe: Rekomendowana wielkość porcji na opakowaniu. Kotu należy zapewnić stały dostęp do świeżej, czystej wody do picia. W celu kontrolowania stanu zdrowia kota, zaleca się regularne konsultacje z lekarzem weterynarii.

Posiłek podawać o temperaturze pokojowej.

Przechowywać w miejscu chłodnym i suchym.

Po otwarciu przechowywać max 2 doby w lodówce.

Waga
1020 g
Szerokość
20 cm
Wysokość
10 cm
Głębokość
10 cm

Skład

Skład: Z wątróbką z kurczaka - Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego* 45% (wątróbka z kurczaka 8%); Minerały; Inulina z cykorii (FOS 0,1%); Z reniferem - Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego* 45% (renifer 8%); Minerały; Inulina z cykorii (FOS 0,1%); Z wołowiną - Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego* 45% (wołowina 8%); Minerały; Inulina z cykorii (FOS 0,1%); Z łosiem - Mięso oraz produkty pochodzenia zwierzęcego* 45% (łoś 8%); Minerały; Inulina z cykorii (FOS 0,1%). *naturalne składniki.

Substancje dodatkowe w 1 kg: Dodatki dietetyczne - Witamina D3 200 j.m.; Witamina E 12 mg; Tauryna 700 mg; Miedź (pentahydrat siarczanu miedzi (II)) 2 mg; Mangan (tlenek manganu (II) / (III)) 1,4 mg; Cynk (monohydrat siarczanu cynku) 14 mg; Jod (bezwodny jodan wapnia) 0,1 mg.

Składniki analityczne: Białko 8,5%; Zawartość tłuszczu 4,5%; Włókno surowe 0,5%; Popiół surowy 2%; Wilgotność 82%.

Produkt niedostępny