24,60 zł

Dolvit Power

Dolvit Power to preparat dla gryzoni i gadów wszystkożernych oraz jeży, stosowany przy braku apetytu, po zabiegach chirurgicznych i w okresie rekonwalescencji. Stanowi źródło wysoko przyswajalnego białka i tłuszczu. Naturalny dosmaczacz spożywanej karmy.

Producent

Karmy uzupełniające produkowane przez firmę Dolfos to bardzo dobre produkty, które wspierają... więcej..

Kategorie

Gryzonie i króliki Dodatki Gady

Tagi

suplementacja proszek miarka gryzonie gady szczury chomiki myszy myszoskoczki zabiegi chirurgiczne apetyt rekonwalescencja tłuszcz

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Karma ratunkowa

Mieszanka paszowa pełnoporcjowa dla gryzoni i gadów wszystkożernych oraz jeży

Opakowanie: 100 g

Właściwości: Preparat przeznaczony do tymczasowego dokarmiania towarzyszących małych zwierząt wszystkożernych (szczurów, chomików, myszy, myszoskoczków, jeży, gadów) jako wsparcie przy braku apetytu, po zabiegach chirurgicznych, w okresie rekonwalescencji. Doskonałe źródło białka i tłuszczu. Poprawia smakowitość karmy.

Instrukcja stosowania: min. 1 miarka proszku (2,5 g) na 150 g masy ciała dziennie

Porcję dzienną należy podzielić na ok. 3-5 karmień.

Preparat należy podać w formie papki za pomocą strzykawki lub łyżeczki.

W tym celu należy zmieszać proszek z wodą w stosunku 1:2 (1 miarka proszku na 2 miarki wody) lub w większej ilości wody (konsystencja zależy od indywidualnych potrzeb zwierzęcia).

Waga
110 g
Szerokość
7 cm
Wysokość
9 cm
Głębokość
7 cm

Skład

Skład: Mąka z owadów; Mąka lniana; Spirulina; Otręby pszenne; Mąka kukurydziana; Nasiona kozieradki (Trigonella foenum-graecum); Nasiona anyżu (Pimpinella anisum); Węglan wapnia ze skorupek jaj; Drożdże piwne; Produkty przetwarzania roślin - Ekstrakt z oregano (Origanum vulgare); Ekstrakt z rozmarynu (Salvia rosmarinus); Ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica); Ekstrakt z dzikiej róży (Rosa canina); Inulina.

Informacje dodatkowe: Beta-1,3/1,6-glukan; Mannanooligosacharydy (MOS); Fruktooligosacharydy (FOS); Kwasy Omega-3 i Omega-6.

Dodatki w 1 kg: Witamina C 4000 mg; Witamina D3 2000 j.m.

Składniki analityczne: Białko surowe 35,5%; Oleje i tłuszcze surowe 16,5%; Włókno surowe 4,2%; Popiół surowy 6,8%.