Produkt obecnie niedostępny w sprzedaży
40,80 zł

DogShield PRO ARTHRO RENEW

Produkt niedostępny

Preparat Pro Arthro Renew dla psów aktywnych odbudowujący chrząstkę stawową. Polecany również dla psów z podejrzeniem uszkodzenia chrząstki stawowej lub mających predyspozycje fizjologiczne/genetyczne do uszkodzeń chrząstki, ale które wykazują chęć do ruchu.

Producent

Producent leków i suplementów dla zwierząt BIOfaktor to firma z wieloletnim doświadcze... więcej..

Kategorie

Psy Suplementy

Tagi

suplementacja tabletki psy chrząstka stawy odbudowa uszkodzenia glukozamina chondroityna

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Odbudowa chrząstki stawowej

Mieszanka paszowa uzupełniająca dla psów

Opakowanie: 90 tabletek

Właściwości: Preparat zawierający związki sprzyjające odbudowie chrząstki stawowej oraz pobudzające aktywność enzymów, które biorą udział w syntezie substancji międzykomórkowej chrząstki. Glukozamina, chondroityna i hialuronian wchodzące w skład struktury chrząstki, i mazi stawowej. Chondroitynę i hialuronian zastosowano w postaci nisko-cząsteczkowej, w celu zwiększenia ich biodostępności i nasilenia działania regulacyjnego w obrębie stawów. Mieszanka zapewniająca zwiększoną podaż chondroityny i względnie wysoki stosunek chondroityny do glukozaminy, co sprzyja odbudowie chrząstki w ruchomym stawie. Witamina C, mangan, cynk i miedź pobudzające proces syntezy kolagenu oraz przebudowę glikozaminoglikanów chrząstki. Proporcje składników mieszanki zostały dobrane w taki sposób, aby zapewnić szybką odbudowę chrząstki u psów, które wykazują chęć do ruchu. Aktywność fizyczna jest niezbędna do skutecznego wbudowania składników mieszanki w strukturę chrząstki stawowej.

Wskazania: Do stosowania u psów w celu pobudzenia wzrostu i odbudowy chrząstki stawowej. Do stosowania u psów, u których podejrzewa się uszkodzenie chrząstki stawowej lub które mają predyspozycje fizjologiczne/genetyczne do uszkodzeń chrząstki, lecz wykazują chęć do ruchu.

Dawkowanie: Podawać podczas posiłku:

do 10 kg m.c. - 1 tabletka

10-25 kg m.c. - 2 tabletki

25-45 kg m.c. - 3 tabletki

pow. 45 kg m.c. - 4 tabletki

U dużych psów dawkę dzienną należy rozbić na 2 lub 3 podania. 

Waga
100 g
Szerokość
14 cm
Wysokość
8 cm
Głębokość
2 cm

Skład

Skład (1 tabletka zawiera): Glukozamina (siarczan) 250 mg (29%); Siarczan chondroityny 80 mg (9,4%); Skrobia ziemniaczana; Stearynian magnezu; Hialuronian sodu 5 mg (0,58%); Dodatki - Witaminy, prowitaminy i chemicznie dobrze zdefiniowane substancje o podobnym działaniu - Witamina C 8 mg; Mieszanki pierwiastków śladowych - Mangan (E5, jako siarczan manganu jednowodny) 5 mg; Cynk (jako tlenek cynku) 5 mg; Miedź (E4, jako siarczan miedzi pięciowodny) 1 mg; Spoiwa - Celuloza mikrokrystaliczna.

Składniki analityczne i poziomy: Białko surowe 0%; Włókno surowe 54%; Oleje i tłuszcze surowe 1%; Popiół surowy 6%. 

Produkt niedostępny