Produkt obecnie niedostępny w sprzedaży
32,20 zł

DogShield SILIMARYNA

Produkt niedostępny

Preparat Silimaryna dla psów wspierający wątrobę i wspomagający jej czynności. Stosowany zapobiega uszkodzeniem wątroby na skutek podania leków, przy chorobach wirusowych, bakteryjnych, czy przy spożyciu substancji toksycznych.

Producent

Producent leków i suplementów dla zwierząt BIOfaktor to firma z wieloletnim doświadcze... więcej..

Kategorie

Psy Suplementy

Tagi

suplementacja kapsułki psy wątroba ochrona wspomaganie uszkodzenia choroby toksyny regeneracja żółć

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Ochrona wątroby

Mieszanka paszowa dla psów

Opakowanie: 45 kapsułek

Właściwości: Preparat zawierający wyciąg z nasion ostropestu plamistego (Silybum marianum), którego aktywność związana jest głównie z obecnością sylimaryny. Silimaryna o właściwościach hepatoprotekcyjnych, sprzyja regeneracji komórek miąższu wątrobowego, działa żółciotwórczo i żółciopędnie. Dodatkowo, fosfolipidy sojowe zwiększające biodostępność flawonoidów silimaryny z przewodu pokarmowego.

Wskazania: Stosować profilaktycznie i w okresie rekonwalescencji po przebytych chorobach wątroby, po stosowaniu leków lub wspomagająco w zatruciach związkami uszkadzającymi miąższ wątroby.

Dawkowanie: Podawać podczas posiłku:

do 10 kg m.c. - 1 kapsułka

10-25 kg m.c. - 2 kapsułki

pow. 25 kg m.c. - 3 kapsułki

Stosować przez okres od 2 do 3 tygodni.

Kapsułkę można otworzyć, a zawartość podać wraz z pokarmem. 

Waga
52 g
Szerokość
11 cm
Wysokość
7 cm
Głębokość
2 cm

Skład

Skład (1 kapsułka zawiera): Żelatyna wieprzowa (otoczka kapsułki); Fosfolipidy sojowe (produkt uboczny przygotowywania nasion soi) 20 mg (4%); Stearynian magnezu; Dodatki - naturalne produkty zdefiniowane botaniczne - Wyciąg z ostropestu plamistego (Silybum marianum) w przeliczeniu na silimarynę 100 mg; Spoiwa i środki przeciwzbrylające - Celuloza mikrokrystaliczna; Krzemionka koloidalna.

Składniki analityczne i poziomy: Białko surowe 19%; Włókno surowe 47%; Oleje i tłuszcze surowe 5%; Popiół surowy 1,6%.

Produkt niedostępny