55,70 zł

dr Seidel Wkład uzupełniający do elektrycznego ewaporyzatora adaptacyjnego dla psów

Wkład uzupełniający do elektrycznego ewaporyzatora adaptacyjnego dr Seidla dla psów to dopełnienie nowoczesnego i wieloskładnikowego preparatu z serii pomocy behawioralnych. Wykazuje działanie uspokajające i łagodzące. Zawiera kompozycję naturalnych substancji, które oddziałują na zachowanie zwierząt podobnie jak psie feromony. Dla wspomagania poczucia bezpieczeństwa psa zaleca się równoczesne stosowanie obroży adaptacyjnej w trakcie trwania terapii behawioralnej.

Producent

Wśród produktów tej firmy nasz sklep oferuje wysokiej jakości szampony dla psów... więcej..

Kategorie

Psy Akcesoria

Tagi

akcesoria psy adaptacja feromony stres lęk niepokój behawior terapia szczenięta znaczenie gryzienie

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Preparat adaptacyjny dla psów i szczeniąt

Opakowanie: 37 ml

Zalecenia: Pomoc w zapobieganiu problemom behawioralnym, spowodowanym stresem bądź lękiem u dorosłych psów (załatwianie potrzeb fizjologicznych w domu, niszczenie przedmiotów, nadmierna wokalizacja i wylizywanie) oraz w opanowaniu i obniżeniu poziomu stresu w sytuacjach trudnych dla psów w każdym wieku (odłączenie szczeniaka od matki i jego socjalizacja w nowym otoczeniu, zmiana otoczenia, pobyt w psim hotelu, pojawienie się nowego członka rodziny, lęk separacyjny, burze, wybuchy fajerwerków itp.)

Działanie: Po włączeniu do kontaktu, pod wpływem ciepła, ewaporyzator uwalnia zawarte w nim substancje zapachowe, powodując uspokojenie psa. Urządzenie obejmuje działaniem powierzchnię 50-70 m2.

Czas działania: Ewaporyzator adaptacyjny działa przez okres 30 dni. W celu osiągnięcia oczekiwanego efektu nie należy wyjmować urządzenia z gniazdka elektrycznego. Efekty działania są widoczne już po 24 godzinach od włączenia.

Sposób użycia: Zdjąć nakrętkę z pojemnika z płynem. Nakręcić urządzenie z wtyczką (ewaporyzator) na pojemnik. Podłączyć do gniazdka elektrycznego w pomieszczeniu, w którym najczęściej przebywa pies.

Produkt jest odpowiedni dla psów w każdym wieku, również szczeniąt.

Kompozycja składników odpowiada znanej już od 1996 r. mieszaninie ujawnionej w patencie europejskim EP0724832.

Waga
45 g
Szerokość
8 cm
Wysokość
6 cm
Głębokość
8 cm

Skład

Skład: Olej parafinowy; max 30% kompozycji kwasów tłuszczowych i ich estrów pochodzenia naturalnego, zawierających m.in. oleinian metylu (62%-86% w czystej mieszaninie), trimetyloaminę, wyciąg z waleriany 0,05%.