90,40 zł

NeuroSupport

Preparat dla psów i kotów wspomagający prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Zawierający specjalnie dobrane składniki, aby wspomagać zwierzęta po urazach, operacjach, przy niedokrwieniu, z niedowładami, dyskopatiami oraz zwierzęta starsze z zaburzeniami wynikającymi z procesu starzenia mózgu. Najbogatszy skład na rynku. Ponadto, łatwa forma podania dzięki znanym kapsułkom Twist Off, stosowanym jako smakołyk w całości lub wyciskając zawartość do pyszczka albo na łapę.

Producent

Firma VetExpert to producent doskonałej jakości preparatów wspomagających, które w widoczny sposób p... więcej..

Kategorie

Psy Suplementy Koty Suplementy

Tagi

suplementacja kapsułki psy koty układ nerwowy wspomaganie ochrona urazy ortopedyczne operacje niedokrwistość starzenie mózg

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Prawidłowe funkcjonowanie i ochrona układu nerwowego

Karma uzupełniająca dla psów i kotów

Opakowanie: 45 kapsułek Twist off

Właściwości: Preparat dla psów i kotów zawierający antyoksydanty (przeciwutleniacze), które chronią komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Witaminy z grupy B (B1, B3, B5, B6, B12) i kwas foliowy wspomagające prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Nadto, kwas DHA wspomagający ukrwienie mózgu i przepływ bodźców nerwowych oraz kurkumina stosowana w medycynie jako naturalny przeciwutleniacz o działaniu neuroprotekcyjnym (ochronnym na układ nerwowy). Dodatkowo, selen, beta-karoten i cynk, odżywiające tkanki i pośrednio wpływające na dobrą kondycję zwierzęcia.

Dawkowanie: 1 kapsułka na 10 kg masy ciała dziennie

Waga
70 g
Szerokość
5 cm
Wysokość
8 cm
Głębokość
5 cm

Skład

Składniki czynne: Ekstrakt z winogron (Vitis vinifera); Ekstrakt z aksamitki wzniesionej (Tagetes erecta); Ekstrakt z owoców aceroli (Malpighia glabra); Wyciąg z korzenia z korzenia ostryżu (Curcuma longa); Ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis), Witamina E (DL-alpha-tocopherol); Beta-karoten; Tauryna; Cynk; Witamina A; Witamina B1; Witamina B3; Witamina B5; Witamina B6; Witamina B12; Kwas foliowy; Kwas DHA; Biotyna; Selen.