Produkt obecnie niedostępny w sprzedaży
76,00 zł

BIODOR Pet ANIMAL CARE Spray 750 ml

Produkt niedostępny

BIODOR Pet ANIMAL CARE to spray do szybkiej pielęgnacji zwierząt i usuwania nieprzyjemnych zapachów jak mocz, odchody, wymiociny. Czyści i usuwa zapachy w sposób zrównoważony poprzez obecność mikroorganizmów. Do stosowania bezpośredniego na zwierzę.

Kategorie

Neutralizatory Maskujące Odświeżające

Tagi

neutralizator butelka spray zapach psy koty zwierzęta futerkowe mocz odchody wymioty maskujący odświeżanie

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Mikrobiologiczny neutralizator zapachów do stosowania na skórę i sierść zwierząt

Opakowanie: Butelka z atomizerem 750 ml

Właściwości i działanie: Preparat skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy przy pomocy specjalnie dobranych mikroorganizmów. Zawiera specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakteryjne, odpowiadające za rozkład moczu, potu, śliny i innych substancji organicznych. Zapewnia wysoki poziom higieny, niszcząc pożywkę dla drobnoustrojów. Naukowy przełom w walce z przykrymi zapachami.

Sposób użycia: Gotowy do użycia, wstrząsnąć. Unikać oczu, pyska i nosa. Futro pozostawić do wyschnięcia na powietrzu. 

Waga
780 g
Szerokość
8 cm
Wysokość
15 cm
Głębokość
5 cm

Skład

Skład: Środek powierzchniowo czynny poniżej 1%; Niejonowy środek powierzchniowo czynny poniżej 1%; Zapach (nie wywołuje alergii); Benzis Othiazo Linone; Laurylamine Dipr Opylenediamina.

Produkt niedostępny