Produkt obecnie niedostępny w sprzedaży
53,40 zł

Odor Solution Soaker Dog Odor Eliminator

Produkt niedostępny

Dog Odor Eliminator to preparat eliminujący nieprzyjemne psie zapachy moczu, kału, wydzieliny gruczołów okołoodbytowych, wymiocin itp. Odznaczający się szybkim działaniem, bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Do stosowania w domach, salonach pielęgnacyjnych, hodowlach, lecznicach weterynaryjnych.

Producent

Firma VetExpert to producent doskonałej jakości preparatów wspomagających, które w widoczny sposób p... więcej..

Kategorie

Neutralizatory

Tagi

neutralizator butelka płyn psy zapach mocz kał wydzielina wymioty gruczoły pomieszczenia lecznice groomer legowiska klatki dywany

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Preparat eliminujący uciążliwe psie zapachy

Opakowanie: 500 ml

Stosowanie: Podnieść nakrywkę aplikatora, butelkę skierować na miejsce nieprzyjemnego zapachu, nacisnąć. Jeśli to konieczne, dokładnie je namoczyć. Odczekać do wyschnięcia. Jeżeli zapach utrzymuje się po wyschnięciu preparatu, czynność powtórzyć.

Produkt można stosować bezpośrednio na zwierzę, do kuwet, na klatki, materiały, dywany oraz inne miejsca o nieprzyjemnym odzwierzęcym zapachu.

Waga
530 g
Szerokość
8 cm
Wysokość
18 cm
Głębokość
8 cm

Skład

Skład: Składniki niwelujące przykry zapach.

Produkt niedostępny