Produkt obecnie niedostępny w sprzedaży
54,60 zł

Cat Odor Eliminator + trigger

Produkt niedostępny

Cat Odor Eliminator z rozpylaczem to preparat eliminujący nieprzyjemne kocie zapachy, zwłaszcza uciążliwy zapach moczu kotów niewykastrowanych. Odznaczający się szybkim działaniem, bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Do stosowania w domach, salonach pielęgnacyjnych, hodowlach, lecznicach weterynaryjnych.

Producent

Firma VetExpert to producent doskonałej jakości preparatów wspomagających, które w widoczny sposób p... więcej..

Kategorie

Neutralizatory

Tagi

neutralizator butelka płyn koty zapach mocz kał wydzielina wymioty pomieszczenia lecznice groomer legowiska kuwety klatki żwirek dywany

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Preparat eliminujący uciążliwe kocie zapachy

Opakowanie: Butelka z rozpylaczem 500 ml  

Stosowanie: Przekręcić zabezpieczenie aplikatora, butelkę skierować na miejsce nieprzyjemnego zapachu, nacisnąć. Jeśli to konieczne, dokładnie je namoczyć. Odczekać do wyschnięcia. Jeżeli zapach utrzymuje się po wyschnięciu preparatu, czynność powtórzyć.

Produkt można stosować bezpośrednio na zwierzę, do kuwet, na klatki, materiały, dywany oraz inne miejsca o nieprzyjemnym odzwierzęcym zapachu.

Skład

Skład: Składniki niwelujące przykry zapach.
Produkt niedostępny