80,50 zł

ViewVet

Preparat przeznaczony dla psów i kotów, wspomagający prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku. Zapewniający doskonałą ochronę przed czynnikami powodującymi uszkodzenie filmu łzowego, które sprzyjają podrażnieniom oczu tj. zanieczyszczenia, wiatr, suche powietrze, wiek, stres, źle zbilansowana dieta, itd. Stosowany u zwierząt starszych oraz ze skłonnościami do podrażnień i problemów z oczami. Produkt wyróżnia najszersza na rynku mieszanina przeciwutleniaczy stanowiąca o jego skuteczności. Dodatkowo, unikatowa kapsułka Twist off zapewniająca wysoką smakowitość i łatwość podania na kilka sposobów.

Producent

Firma VetExpert to producent doskonałej jakości preparatów wspomagających, które w widoczny sposób p... więcej..

Kategorie

Suplementy Koty Psy Suplementy

Tagi

suplementacja kapsułka psy koty wzrok ochrona oczy uszkodzenia łzawienie łzy zanieczyszczenia wiatr stres oksydacyjny podrażnienia UVA/UVB witaminy

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Ochrona wzroku, podrażnienia i problemy z oczami

Karma uzupełniająca dla psów i kotów

Opakowanie: 45 kapsułek Twist Off

Właściwości i zastosowanie: Zeaksantyna i luteina posiadająca właściwości ochronne, i odpowiadające za utrzymanie oraz poprawę zdolności widzeniaTauryna i bioflawonoidy doskonałe, naturalne filtry chroniące przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA. Witaminy A, E i C stanowiące „żelazną tarczę” ochronną dla wzroku, i siatkówki. Obecność kwasów DHA i EPA utrzymująca funkcje prawidłowego widzenia bez względu na wiek, i czynniki zewnętrzne. Kurkumina chroniąca nerwy wzrokowe, zwalczająca wolne rodniki. Dodatkowo, cynk, selen, witaminy z grupy B oraz kwas foliowy ekstrakt z zielonej herbaty dla prawidłowego odżywienia oka.

Dawkowanie: 1 kapsułka na 10 kg masy ciała 

Zalety:

  • Pomaga utrzymać zdrowie oczu na poziomie komórkowym.
  • Chroni przed podrażnieniami i problemami z oczami.
  • Zwalcza stres oksydacyjny.
  • Dzięki bogatej formule przeciwutleniaczy, wskazany również dla psów starszych, mających problemy neurologiczne.
  • Wygoda podania.
  • Kapsułkę Twist off można stosować na dwa sposoby: podajemy jako smakołyk w całości (kapsułka jest jadalna) lub wyciskamy zawartość kapsułki do pyszczka lub na łapę.
Waga
60 g
Szerokość
5 cm
Wysokość
9 cm
Głębokość
5 cm

Skład

Skład: DHA; EPA; Ekstrakt z winogron; Ekstrakt z owoców aceroli; Ekstrakt z liści zielonej herbaty; Ekstrakt z ostryżu długiego; Witamina E; Ekstrakt z aksamitki wzniesionej (źródło zeaksantyny i luteiny); Beta-karoten; Tauryna; Cynk; Witamina B3; Witamina B5; Witamina A; Witamina B1; Witamina B6; Kwas foliowy; Biotyna, Witamina B12; Selen.