36,10 zł

Probiotic Paste

Probiotic Paste to pasta dla psów i kotów, zawierająca probiotyki i prebiotyki. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, przywracając naturalną florę jelitową.

Producent

Karmy uzupełniające produkowane przez firmę Dolfos to bardzo dobre produkty, które wspierają... więcej..

Kategorie

Suplementy Koty Psy Suplementy

Tagi

suplementacja pasta psy koty probiotyki prebiotyki wspomaganie przewód pokarmowy jelita antybiotykoterapia odrobaczanie zaburzenia trawienie stres

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Probiotyki i prebiotyki

Karma uzupełniająca dla psów i kotów

Opakowanie: Pasta 50 g

Właściwości: Składniki preparatu wspomagają prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego.

Wskazania: w trakcie i po antybiotykoterapii, po odrobaczaniu, w zaburzeniach trawienia, przy zmianie diety, w stresie, w czasie podróży. Doskonały dla zwierząt młodych, rosnących.

Instrukcja stosowania: podawać 2-4 g dwa razy dziennie

1 łyżeczka = 6 g


Waga
60 g
Szerokość
5 cm
Wysokość
10 cm
Głębokość
5 cm

Skład

Dodatki w 1 kg: Stabilizatory flory jelitowej - Probiotyk - 4b 1707 Enterococcus faecium DSM 10663 NCIMB 10415 1,5x1012CFU; Beta-1,3/1,6-glukan; Mannanooligosacharydy (MOS).

Skład: Suszone drożdże piwne; Olej sojowy; Lecytyna; Olej z ryb; Inulina; Fruktooligosacharydy (FOS).

Składniki analityczne: Białko surowe 17%; Oleje i tłuszcze surowe 36%; Popiół surowy 2%; Włókno surowe 3%; Wilgotność 20,1%; Wapń 0,2%; Fosfor 0,5%; Magnez 0%; Sód 0%; Siarka 0,1%.