Urlop wypoczynkowy w dniach 05-12.07.2024 r. Realizacja zamówień od dn. 15.07. br.

64,40 zł

Micromed Vet Diferion

Micromed Vet Diferion to antybakteryjne krople do oczu, zawierające srebro koloidalne, kwas hialuronowy i świetlik lekarski. Przynoszą natychmiastowe ukojenie podrażnionym i suchym oczom. Wykazują bardzo dobre wyniki w leczeniu zapalenia spojówek, choroby bakteryjnej, czy zakażenia gronkowcem.

Producent

Firma Micromed jest twórcą preparatów stworzonych na bazie jonów srebra.&n... więcej..

Kategorie

Psy Higiena Koty Higiena Gryzonie i króliki Dodatki Fretki Dodatki Konie Dodatki Bydło Dodatki

Tagi

higiena krople płyn butelka psy koty gryzonie króliki fretki konie bydło owce kozy oczy pielęgnacja antybakteryjne łagodzenie podrażnienia zespół suchego oka gronkowce zapalenie spojówki zakażenie rogówka przeciwgrzybicze antywirusowe łzy powieki ochrona gojenie

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Krople do oczu

Preparat dla wszystkich gatunków zwierząt

Opakowanie: 10 ml

Zastosowanie: Zapalenie spojówek, zapalenie rogówki, czerwone oczy, suche oczy. Choroby bakteryjna oka, zakażenie gronkowcem.

Właściwości:
Srebro koloidalne - skuteczne przeciw grzybom, bakteriom, wirusom, paciorkowcom, gronkowcom i innym organizmom chorobotwórczym.
Kwas hialuronowy (hialuronian) - trwale stabilizuje film łzowy; przylega do powierzchni tkanki przez długi czas (istotne w przypadku zespołu suchego oka); skutecznie łagodzi i zmniejsza tarcie powiek; spowalnia parowanie łez; tworzy warstwę ochronną, idealnie przylegając do rogówki; nie wpływa na ostrość widzenia; może wspomóc gojenie się już uszkodzonej powierzchni oka.
Świetlik lekarski - wykazuje działanie ochronne; przyspiesza gojenie się niewielkich uszkodzeń rogówki i spojówki.

Stosowanie: W zależności od rodzaju choroby 2-3 razy dziennie po jednej kropli bezpośrednio do oka. W profilaktyce 1x dziennie po jednej kropli do każdego oka. Dodatkowo, zaleca się oczyszczanie okolic oczu za pomocą czyścika do oczu Micromed.

Preparat nie zawiera środków chemicznych.

Waga
16 g
Szerokość
2 cm
Wysokość
8 cm
Głębokość
2 cm

Skład

Skład: Srebro koloidalne 25 ppm; Kwas hialuronowy 0,25%; Świetlik lekarski.