54,00 zł

dr Seidel Obroża adaptacyjna dla psów

Obroża adaptacyjna dr Seidla dla psów i szczeniąt to nowoczesny preparat stosowany przy problemach behawioralnych. Zawiera kompozycję naturalnych substancji o działaniu uspokajającym. Pomaga w zapobieganiu problemom behawioralnym spowodowanych stresem bądź lękiem u dorosłych psów (załatwianie potrzeb fizjologicznych w domu, niszczenie przedmiotów, nadmierna wokalizacja, wylizywanie) oraz w opanowaniu i obniżeniu poziomu stresu w sytuacjach trudnych dla psów w każdym wieku (odłączenie szczeniaka od matki, zmiana otoczenia, wizyta u lekarza weterynarii, pobyt w psim hotelu, podróż, pojawienie się nowego członka rodziny, lęk separacyjny, burze, wybuchy fajerwerków itp.).

Producent

Wśród produktów tej firmy nasz sklep oferuje wysokiej jakości szampony dla psów... więcej..

Kategorie

Psy Akcesoria Obroże

Tagi

akcesoria obroża psy szczenięta adaptacja behawior stres lęk znakowanie mocz drapanie meble wylizywanie podróż transportery klatki

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Uspokajająca obroża dla psów i szczeniąt

Opakowanie: Obroża o długości 75 cm

Działanie: Podczas noszenia obroży zawarte substancje zapachowe uwalniają się, powodując uspokojenie zwierzęcia.

Sposób użycia: Obrożę założyć, dostosowując do obwodu szyi psa.

Waga
85 g
Szerokość
9 cm
Wysokość
12 cm
Głębokość
2 cm

Skład

Skład: Nośnik EVA (maximum 79%, minimum 21%); Kompozycja kwasów tłuszczowych pochodzenia naturalnego zawierająca m.in. kwas oleinowy (62-86% w czystej mieszaninie); Wyciąg z waleriany 0,05%.