Urlop wypoczynkowy w dniach 05-12.07.2024 r. Realizacja zamówień od dn. 15.07. br.

9,00 zł

Super Benek Pochłaniacz zapachów Owocowy

Super Benek Pochłaniacz zapachów Owocowy na bazie naturalnego mineralnego surowca i wzbogacony kompozycją zapachową, doskonale wspomaga działanie żwirków higienicznych poprzez zwiększenie ich wydajności. Dodatkowo, zapobiega klejeniu się bryłek do dna kuwety. Odświeża i dezynfekuje, skutecznie likwidując wszelkiego rodzaju mikroorganizmy, jak bakterie i grzyby. Produkt uniwersalny przeznaczony do stosowania ze wszystkimi rodzajami żwirków. Dostępny w poręcznym foliowym opakowaniu strunowym, umożliwiającym zamknięcie preparatu w okresach pomiędzy jego stosowaniem.

Producent

Firma CERTECH zajmuje się produkcją produktów żywieniowych oraz higienicznych dla zwierząt. Są to ka... więcej..

Kategorie

Neutralizatory Koty Żwirki

Tagi

neutralizacja pochłaniacz granulat doypack kuweta żwirek higiena odświeżanie dezynfekcja bakterie grzyby odkażające koty

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Pochłaniacz zapachów w granulacie o owocowym zapachu

Opakowanie: Doypack 200 g

Właściwości i zastosowanie: Bazę produktu stanowią naturalne kompleksy składników odkażających oraz neutralizujących przykre zapachy. Produkt skutecznie hamuje i zapobiega rozwojowi bakterii. Przeznaczony do stosowania w kuwecie. Idealnie neutralizuje przykre zapachy, poprawiając jednocześnie wydajność żwirku i przedłużając czas jego eksploatacji.

Sposób użycia:
W kuwecie - niewielką ilość pochłaniacza rozsypać na powierzchni żwirku, a następnie lekko wstrząsnąć kuwetą tak, aby proszek przemieścił się na jej dno;
Poza kuwetą - pochłaniacz rozsypać na zabrudzone i nieświeże miejsca, po krótkim czasie zebrać zanieczyszczenia, a w razie potrzeby czynność powtórzyć.

100% naturalny

Waga
215 g
Szerokość
16 cm
Wysokość
24 cm
Głębokość
9 cm

Skład

Skład: Naturalny, mineralny surowiec.