Produkt obecnie niedostępny w sprzedaży
518,70 zł

BIODOR Pet ANIMAL Koncentrat 10 l

Produkt niedostępny

BIODOR Pet ANIMAL Koncentrat to preparat do intensywnej eksploatacji w lecznicach weterynaryjnych, schroniskach i hotelach dla zwierzat, w salonach groomerskich oraz przez hodowców. Uniwersalny środek czyszczący przeznaczony do użycia na wszelkich powierzchniach i tkaninach. Dodatkowo, eliminuje zapachy pochodzenia organicznego (w tym uciążliwy zapach moczu). Bezpieczny dla środowiska i zwierząt domowych. Oszczędny i wydajny.

Producent

BIODOR Pet w swojej ofercie przedstawia produkty pozwalające utrzymać czysztość i neutralizujące uci... więcej..

Kategorie

Neutralizatory Maskujące Odświeżające

Tagi

neutralizator kanister skoncetrowany zapach czyszczenie tkaniny mocz higiena lecznice poczekalnie mieszkania pomieszczenia groomer sale zabiegowe klatki boksy transportery woliery kuwety hodowla posłanie legowiska ściany podłogi dywany wykładziny meble

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Mikrobiologiczny neutralizator zapachów i środek czyszczący

Preparat do stosowania na powierzchniach i tkaninach

Opakowanie: Kanister 10 l

Właściwości i działanie: Preparat idealnie czyści i skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy przy pomocy specjalnie dobranych mikroorganizmów. Zawiera specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakteryjne, odpowiadające za rozkład moczu, potu, śliny i innych substancji organicznych. Zapewnia wysoki poziom higieny, niszcząc pożywkę dla drobnoustrojów. Naukowy przełom w walce z przykrymi zapachami.

Zastosowanie: Lecznice dla zwierząt, poczekalnie oraz mieszkania. Pomieszczenia zabiegowe, sale i boksy pooperacyjne. Zagrody dla zwierząt hodowlanych. Boksy dla koni i akcesoria do jazdy konnej. Transportery, klatki, woliery, kuwety, kosze i posłania. Różnorodne powierzchnie zmywalne (ściany, podłogi). Tekstylia (wykładziny, dywany i meble).

Sposób użycia: Przed użyciem rozcieńczyć w proporcji 20-50 ml:5 l wody.
Wlać roztwór do butelki  ze spryskiwaczem (butelka ze spryskiwaczem nie jest załączona). Czyszczone powierzchnie spryskać roztworem i przetrzeć na mokro. Tekstylia spryskać, przetrzeć gąbką i pozostawić do wyschnięcia. Nie mieszać z innymi produktami.

Przed użyciem wstrząsnąć. 
Rozcieńczony w butelce ze spryskiwaczem produkt zachowuje swoje właściwości przez 2 tygodnie. Koncentrat nie ulega przeterminowaniu.
Nie zawiera fosforu ani wybielaczy.

Przechowywać z dala od żywności i poza zasięgiem dzieci.
Unikać kontaktu z oczami. Nie połykać.
Nie stosować bezpośrednio na zwierzęta.
Nie mieszać z innymi środkami. Stosować zgodnie z instrukcją.

Waga
10100 g
Szerokość
30 cm
Wysokość
60 cm
Głębokość
15 cm

Skład

Skład: Spory bakteryjne; Tensydy anionowe <1%; Tensydy niejonowe <1%; Substancje zapachowe.

Produkt niedostępny