Produkt obecnie niedostępny w sprzedaży
105,70 zł

BIODOR Pet ANIMAL Koncentrat 1 l

Produkt niedostępny

BIODOR Pet ANIMAL Koncentrat to preparat do intensywnej eksploatacji. Uniwersalny środek czyszczący przeznaczony do użycia na wszelkich powierzchniach i tkaninach. Dodatkowo, eliminuje zapachy pochodzenia organicznego (w tym uciążliwy zapach moczu). Bezpieczny dla środowiska i zwierząt domowych. Oszczędny i wydajny, z 1 litra koncentratu uzyskujemy 10 litrów roztworu.

Producent

BIODOR Pet w swojej ofercie przedstawia produkty pozwalające utrzymać czysztość i neutralizujące uci... więcej..

Kategorie

Neutralizatory Maskujące Odświeżające

Tagi

neutralizator butelka skoncetrowany zapach czyszczenie tkaniny mocz higiena lecznice poczekalnie mieszkania pomieszczenia sale zabiegowe klatki boksy transportery woliery kuwety posłanie legowiska ściany podłogi dywany wykładziny meble

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Mikrobiologiczny neutralizator zapachów i środek czyszczący

Preparat do stosowania na powierzchniach i tkaninach

Opakowanie: Koncentrat 1 l

Właściwości i działanie: Preparat idealnie czyści i skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy przy pomocy specjalnie dobranych mikroorganizmów. Zawiera specjalnie wyselekcjonowane szczepy bakteryjne, odpowiadające za rozkład moczu, potu, śliny i innych substancji organicznych. Zapewnia wysoki poziom higieny, niszcząc pożywkę dla drobnoustrojów. Naukowy przełom w walce z przykrymi zapachami.

Zastosowanie: Lecznice dla zwierząt, poczekalnie oraz mieszkania. Pomieszczenia zabiegowe, sale i boksy pooperacyjne. Zagrody dla zwierząt hodowlanych. Boksy dla koni i akcesoria do jazdy konnej. Transportery, klatki, woliery, kuwety, kosze i posłania. Różnorodne powierzchnie zmywalne (ściany, podłogi). Tekstylia (wykładziny, dywany i meble).

Sposób użycia: Przed użyciem rozcieńczyć w proporcji 100 ml na 1 l wody. Wlać roztwór do butelki  ze spryskiwaczem (butelka ze spryskiwaczem nie jest załączona). Czyszczone powierzchnie spryskać roztworem i przetrzeć na mokro. Tekstylia spryskać, przetrzeć gąbką i pozostawić do wyschnięcia. Nie mieszać z innymi produktami.

Przed użyciem wstrząsnąć.  
Rozcieńczony w butelce ze spryskiwaczem produkt zachowuje swoje właściwości przez 2 tygodnie. Koncentrat nie ulega przeterminowaniu.
Nie zawiera fosforu ani wybielaczy.

Przechowywać z dala od żywności i poza zasięgiem dzieci.
Unikać kontaktu z oczami. Nie połykać.
Nie stosować bezpośrednio na zwierzęta.
Nie mieszać z innymi środkami. Stosować zgodnie z instrukcją.

Waga
1080 g
Szerokość
13 cm
Wysokość
17 cm
Głębokość
5 cm

Skład

Skład: Spory bakteryjne; Tensydy anionowe <1%; Tensydy niejonowe <1%; Substancje zapachowe; Wartość pH ok. 7.

Produkt niedostępny