74,80 zł

PLAQUE CONTROL

PLAQUE CONTROL to preparat zawierający naturalne algi brunatne (Ascophyllum nodosum), które ze względu na wysoką zawartość witamin, minerałów, aminokwasów egzogennych oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych utrudniają tworzenie nalotu i kamienia nazębnego oraz zmniejszają ogólną ilość bakterii w jamie ustnej. Dodatkowo, zapobiegają pojawianiu się nieprzyjemnego zapachu. Regularne stosowanie zmniejsza ryzyko tworzenia się bakteryjnej płytki nazębnej i stanowi doskonałą profilaktykę przeciw kamieniowi nazębnemu.

Producent

Firma Vetfood jest twórcą suplementów o najwyższej jakości. Ich różnorodność po... więcej..

Kategorie

Psy Higiena Koty Higiena Gryzonie i króliki Dodatki Fretki Dodatki

Tagi

higiena proszek miarka psy koty gryzonie króliki fretki jama ustna bakterie płytka nazębna zapach kamień nazębny niedobory witaminy minerały detoksykacja

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Zmniejszenie akumulacji bakteryjnej płytki nazębnej, neutralizacja przykrego zapachu z jamy ustnej, przeciwdziałanie kamieniowi nazębnemu

Preparat dla psów, kotów, gryzoni, królików i fretek

Opakowanie: Proszek 60 g + miarka

Wskazania: Akumulacja bakteryjnej płytki nazębnej. Przykry zapach w jamie ustnej. Niedobory witamin i składników mineralnych. Detoksykacja organizmu.

Brunatny glon morski (Ascophyllum nodosum) zmienia właściwości śliny, przez co utrudnia osadzanie się nalotu i tworzenie kamienia nazębnego oraz zmniejsza ogólną ilość bakterii bytujących w jamie ustnej.

Zalecane dawkowania: Dziennie należy podawać następujące ilości produktu w trakcie posiłku dla zwierzęcia:
Zwierzęta do 20 kg  - 1 płaska miarka
Psy powyżej 20 kg - 2 płaskie miarki

Jeśli dieta opiera się wyłącznie na suchej karmie, należy lekko zwilżyć karmę, aby proszek przylegał do żywności i został spożyty przez zwierzę.

Opakowanie zawiera specjalną miarkę (420 mg alg brunatnych).
Jedno opakowanie preparatu Plaque Control wystarcza na 5 miesięcy dla zwierząt o masie ciała do 20 kg i na 2,5 miesiąca dla psów o masie ciała

Przed użyciem zaleca się konsultację z lekarzem weterynarii.

Waga
90 g
Szerokość
6 cm
Wysokość
8 cm
Głębokość
6 cm

Skład

Skład: Alga brunatna (Ascophyllum nodosum) (zawartość jodu 0,08%).

Składniki analityczne: Białko surowe 6%; Oleje i tłuszcze 1,6%; Popiół surowy 0,1%; Włókno surowe 49,8%.