125,00 zł

BOTANIQA Show Line Intense Treatment Coat Maska 1 l

Maska dla psów BOTANIQA SHOW LINE INTENSE TREATMENT COAT z innowacyjną kolagenowo-keratynową formułą, która zapewnia regenerację i głębokie nawilżenie szaty. Efektywnie ułatwia rozczesywanie i zabezpiecza okrywę włosową przed kołtunieniem. Zawarte w preparacie składniki dodają szacie jedwabistości i blasku. Włos staje się łatwiejszy w modelowaniu. Regularnie stosowana zmniejsza ryzyko uszkodzeń i łamania końcówek. Doskonała do budowy włosa.

Producent

Produkty pielęgnacyjne firmy Xeven nie tylko dbają o higienę zwierząt, ale doskonale sprawdzają się... więcej..

Kategorie

Psy Szampony

Tagi

odżywka butelka psy regeneracja nawilżanie rozczesywanie zabezpieczanie skołtunione kołtuny jedwabistość blask uszkodzenia szata okrywa włosowa

Dostawa i zwrot

Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych produktów. Jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je do nas odesłać. Szczegóły w Regulaminie i na stronach Sklepu.

Opis produktu

Maska regenerująca dla psów z trudną szatą

Opakowanie: 1 l

Sposób użycia: Po użyciu odpowiednio dobranego szamponu, nałożyć maskę i pozostaw na kilka minut. Następnie dokładnie spłucz. Koniecznie wysusz szatę przed próbą rozczesywania. Szatę należy dokładnie wysuszyć, aby zapewnić optymalne działanie substancji aktywnych.

Przed użyciem produkt należy rozcieńczyć. Sugerowane rozcieńczenie to od 1:5 do 1:20.

Produkt wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego.

Waga
1030 g
Szerokość
7 cm
Wysokość
19 cm
Głębokość
5 cm

Skład

Skład: Kolagen; Kompleks Botaniqa; Ekstrakt z jajka; Keratyna; Kompleks Nori; Ekstrakt z awokado; Proteiny przenicy.