Behawioryzm

Zapewne nie jeden właściciel borykał się z problemem dyscypliny swojego zwierzaka lub nie mógł po prostu zrozumieć jego zachowania. Nietrudno się dziwić. Nasi pupile komunikują się z nami w swoim języku, który czasami trudno zrozumieć. Artykuły poświęcone behawioryzmowi mają na celu ułatwić zrozumienie zachowań zwierząt, rozwiązać problemy dotyczące wyboru psa i kwestii jego pozycji w naszym domu. Zapoznaj się z treścią publikacji, a możesz uniknąć wielu kłopotów związanych z wychowaniem pupila.

Propozycje zabaw z kotem

Propozycje zabaw z kotem

Zabawa to nośnik emocji. Służy zwierzęciu i właścicielowi. Tworzy wzajemną więź, daje poczucie bliskości. Zatem, czytaj i baw się!
Czy warto kupić dziecku psa?

Czy warto kupić dziecku psa?

Dorastanie dziecka u boku psa to niesamowite przeżycie. Bezcenna nauka, która owocuje w dorosłym życiu. Zaufaj dziecięcemu pragnieniu! I przeczytaj poniższy wpis!
Charty

Charty

Imponujące w wyglądzie, majestatyczne, pełne gracji, lecz o silnych mięśniach. Najstarsze psy myśliwskie sklasyfikowane w dziesiątej grupie. Ostatni psi bohaterowie. Ostatnia odsłona ras. Serdecznie zachęcam do lektury!